Ws-c3560v2-24ps-e – switch o wielu możliwościach

Planujesz zakup przełącznika, zwanego również switchem. Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze oraz który przełącznik wybrać aby sieć internetowa był jak najstablilniejsza? Wybierz produkt Cisco ws-c3560v2-24ps-e, który posiada aż 24 porty fast Ethernet.

Ws-c3560v2-24ps-e – przełącznik o doskonałych funkcjonalnościach

ws-c3560v2-24ps-e

Switch ws-c3560v2-24ps-e jest urządzeniem, które wyróżnia się 24 portami fast Ethernet o prędkości 10/100 Mbit, a także 2 portami SFP 1Gb. Zasilanie zastosowane w tym przełączniku  to PoE umieszczone na wszystkich portach. Oprogramowanie, dzięki któremu można konfigurować ten produkt to unowocześniona wersja IP Services. Switch ten jest aktualniejszą wersją, dobrze sprawdzającej się serii produktów Cisco 3560. Wyróżnia się on także niższym o 30% zużyciem energii w porównaniu do poprzedników. Dzięki nowatorskiej technologii Cisco Energy Wise jest możliwe uruchomienie mechanizmów, które zarządzają energią. Jest ona głównym składnikiem architektury – Sieci bez Granic, którą zaprojektowała firma Cisco. Dzięki niej użytkownicy urządzenia mogą korzystać z programu, który monitoruje zużycie energii elektrycznej, a także pozwala na jej zoptymalizowanie.

Szybki internet każdego dnia

Switche z tej serii dedykowane są przede wszystkim dla firm oraz występują w wielu konfiguracjach. Są one cenione przez ludzi zwłaszcza za cenę, za którą można nabyć to urządzenie. Produkt ten oferuje pełne wsparcie dla IPV6, a także umożliwia obsługę przełączeń w trzeciej warstwie. Ws-c3560v2-24ps-e daje również możliwość obsługi routingu i multicastu.