Akcesoria do vDSLR poszerzą możliwości aparatu

W rozszerzeniu możliwości lustrzanki, która pozwala nagrywać filmy znacząco pomogą akcesoria do vDSLR. Jest to przede wszystkim dodatkowe światło i elementy eliminujące drgania ręki kamerzysty.

Lampy LED to akcesoria do vDSLR pozwalające perfekcyjnie doświetlić kadr

Akcesoria do vDSLR – lampy

Bardzo często zdarza się, że video nagrane lustrzanką sprawia wrażenie niedoświetlonego. Odpowiednie akcesoria do vDSLR – światła LED – pomogą wyeliminować ten efekt. Warto wybrać urządzenia, które umożliwiają regulację mocy oświetlenia oraz jego temperatury. Pozwala to na wykorzystanie jednego zestawu niezależnie od warunków świetlnych. Dodatkowo w ofercie sklepów znajdziemy różnego rodzaju uchwyty, pozwalające solidnie zamocować lampę.

Stabilizację obrazu również pomogą uzyskać akcesoria do vDSLR

Stabilizacja obrazu

Niestety, ludzka ręka nie jest najlepszym statywem do kamery. Różnego rodzaju drgania mogą skutecznie zniszczyć przyjemność oglądania powstałego filmu. Problem także rozwiązują akcesoria do vDSLR – tym razem stabilizatory. Różnego rodzaju podpory i klatki mocowane do ciała kamerzysty, a także systemy dociążające kamerę pozwalają ustabilizować ruch i nagrać piękne ujęcia.
Oferta lustrzanek z możliwością nagrywania filmów stale rośnie. W dobie social media krótkie formy video są świetnym sposobem na dzielenie się swoją pasją. Po co od razu kupować kamerę, skoro aparat do takich celów wystarcza. Akcesoria do vDSLR dodatkowo poprawiają jakość produkcji. Odbiorca bardzo często nie będzie w stanie stwierdzić, czy nasz film powstał przy użyciu profesjonalnej kamery, czy tylko z pozoru prostszego aparatu.