Akumulator Varta 75Ah do dużych obciążeń

Szukasz sprawdzonego akumulatora samochodowego, który będzie dedykowany do dużych obciążeń? Akumulator Varta 75Ah to produkt wykonany z najlepszych materiałów, dlatego cechuje się długą trwałością.

Akumulator do pojazdów z systemem Start-Stop

Akumulator Varta 75Ah to produkt doskonale sprawdzający się w pojazdach z dużym zapotrzebowaniem na prąd elektryczny. Stworzony w technologii EFB, ponieważ można montować go w pojazdach, które posiadają system Start-Stop. Urządzenie to jest dwukrotnie bardziej wytrzymały w porównaniu do standardowych akumulatorów samochodowych. Podczas wyboru odpowiedniego akumulatora pamiętaj koniecznie o tym, że urządzenia EFB można zastąpić jedynie takim samym. Ta sama sytuacja tyczy się akumulatorów AGM.

Akumulator Varta 75Ah – niezawodny produkt o zwiększonej trwałości

Urządzenie jakim jest akumulator Varta 75Ah posiada opatentowaną kratkę PowerFrame. Jest ona niezwykle wytrzymała oraz bezpieczniejsza niż zwykłe kratki. Dzięki niej możesz mieć pewność, że Twój akumulator będzie sprawnie działał nawet podczas złej pogody. Warto dodać, że firma Varta to ceniony producent,ponieważ jej wyroby wyróżniają się najwyższą jakością. Jeśli szukasz akumulatora, który zapewni niezawodne działanie Twojemu pojazdowi to opisywany przez nas wyżej Blue Dynamic będzie doskonałym wyborem.

akumulator varta 75ah - powerframe