Alpine CDE-205DAB – wysokiej jakości radio samochodowe

Jeśli jesteś na etapie szukania niezawodnego radia samochodowego to sprawdź koniecznie Alpine CDE-205DAB. Jest to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się wieloma przydatnymi funkcjami. Sprawdź co jeszcze warto o nim wiedzieć.

Zadbaj o przyjemną podróż autem

Alpine CDE-205DAB to radioodtwarzacz, który jest wyposażony między innymi w kieszeń CD oraz doskonały wzmacniacz o mocy 4 x 50 W. Produkt ten posiada także wbudowany tuner, 3 PreOuts oraz Bass Engine SQ. Umożliwia on odtwarzanie formatów takich jak między innymi: MPC, FLAC, WMA, AAC. Jeśli lubisz czysty dźwięk to będziesz mógł wykorzystać 10 presetów dźwięku i 3 pasmowy korektor parametryczny. Radio to cechuje się także wykorzystaniem filtrów dolno oraz górnoprzepustowego.

Niezwykły komfort podczas prowadzenia samochodu

Radio samochodowe Alpine CDE-205DAB sprawi, że jazda samochodem będzie niesamowicie przyjemna. Urządzenie to jest wyposażone w moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Tym kanałem możesz również transmitować swoją ulubioną muzykę ze smartfona. Produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich wymagających kierowców. Dzięki niemu zapewnisz sobie i pasażerom wysoki poziom rozrywki – będziecie mogli słuchać ulubionej muzyki w najwyższej jakości. Warto dodać, że produkt ten jest łatwy w montażu.

alpine cde-205dab