Centra Futura 85Ah – niezawodny akumulator na każdą kieszeń

Twój samochód nie chce odpalić za pierwszym razem? To sygnał, że pora na zmianę starego akumulatora. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, lecz jak wybrać najlepszy? Sprawdź koniecznie produkt Centra Futura 85Ah i nie martw się o to, czy Twoje auto odpali.

Zadbaj o niezawodne działanie swojego pojazdu

Centra Futura 85Ah to urządzenie, które uznawane jest za akumulator klasy premium, ponieważ jest wykonany z najlepszych materiałów. Produkt ten cechuje się nawet o 30% większą mocą rozruchową od standardowych akumulatorów samochodowych. Warto dodać, że wykorzystuje on nowatorską technologię Carbon Boost, której istotą są specjalne dodatki węglowe. Dzięki niej urządzenie to ładuje się 1,5 razy szybciej, co sprawia że można utrzymać go w dobrej kondycji przez dłuższy okres czasu.

Nie pozwól by Twój samochód Cię kiedykolwiek zawiódł

Akumulator Centra Futura 85Ah jest dedykowany do użytkowników, którzy posiadają pojazdy z bogatym wyposażeniem. Jeśli Twój pojazd posiada np. podgrzewane fotele, elektryczne szyby, czy profesjonalne car audio – będzie to doskonały wybór. Ponieważ produkt ten ma wysokie parametry prądowe, dlatego będzie działał w samochodach z wieloma udogodnieniami, które wymagają prądu.

centra futura 85ah