Kenwood kmm 124 – radioodtwarzacz z wieloma funkcjami

Jeśli kupiłeś nowy samochód i jesteś teraz na etapie wyboru radioodtwarzacza, lecz nie wiesz jaki będzie najodpowiedniejszy – zapraszamy do lektury. Kenwood kmm 124 to nowoczesny odtwarzacz do samochodów różnych typów, który dzięki wielu funkcjom trafi w gusta nawet najbardziej wymagających kierowców.

Sprzęt, który sprawi że pokochasz jazdę swoim autem

Kenwood kmm 124

Kenwood kmm 124 to cyfrowe urządzenie, ktore posiada zmienne podświetlenie. Umieszczono w nim wejścia USB oraz AUX, dzięki którym z łatwością można podłączyć urządzenia zewnętrzne takie jak np. dysk twardy lub pendrive. Dzięki tym wejściom, nie musisz kupować dziesiątek płyt, swoją ulubioną kolekcję możesz zgrywać w każdym momencie z komputera. Wyświetlacz, o którym już wspominaliśmy to 1,5 liniowy, poziomy ekran LCD, który może zmieniać kolory podświetlenia. Ten produkt autorstwa firmy Kenwood jest w stanie odtwarzać pliki MP3, WAV, FLAC oraz WMA.

Kenwood kmm 124 – sprzęt cechujący się doskonałą jakością

Kenwood to firma, zajmująca się produkcją urządzeń elektrycznych, które wyróżniają się wysoką jakością. Kenwood kmm 124 posiada wbudowany, 3 pasmowy korektor parametryczny oraz możliwa jest z jego poziomu kontrola basów oraz głośności. Łącząc się kablem, poprzez slot USB ze telefonem wyposażonym w system Android możesz kilkoma kliknięciami odtwarzać ulubione piosenki. Jeśli chodzi o wyjścia przedwzmacniacza to są to 2 RCA Preout, o napięciu 2,5 V. Sprzęt ten można oczywiście przełączać w konfiguracji przedwyjście tył / subwoofer.