Fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta – sprawdź do czego służy ten element

Alfa Romeo Giulietta to sportowy samochód produkowany od 2010 roku. Pewnie nie wielu z Was wie o tym, że model ten początkowo miał być sygnowany symbolem 149, następnie Milano. Finalnie producencie postanowili wykorzystać jeszcze raz nazwę Giulietta, która używana była już przez samochody produkowane na przełomie lat 50 i 60. W poniższym wpisie przedstawimy garść informacji na temat tego modelu, a także wyjaśnimy do czego służy fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta. Zachęcamy do lektury.

Alfa Romeo Giulietta – samochód o stylowym wyglądzie

Samochód jakim jest Alfa Romeo Giulietta w 2013 przeszedł szereg modernizacji i unowocześnień. Zmieniono w nim między innymi interfejs systemu, który odpowiadał za sterowanie systemami pokładowymi. Atrapa chłodnicy również zmieniły pierwotny wygląd, a chromowe nakładki zostały dodane do przeciwmgłowych świateł. Zmodernizowano także elementy takie jak siedzenia oraz kierownica. Z poniższej części wpisu dowiesz się między innymi do czego służy fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta.

Fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta – część montowana na zewnątrz wozu

Fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta

W 2016 roku z kolei wygląd Giulett’y ponownie uległ zmianie. Atrapa chłodnicy została zmieniona w następujący sposób: chromowane poprzeczki, które występowały do tej pory zamienione zostały przez scudetto z siatką. Napis Giulietta, który do tej pory znajdował się z tyłu, na klapie bagażnika został przeniesiony. Samochód został także wyposażony w nowe elementy, które miały sprawić że jazda nim będzie jeszcze przyjemniejsza. Fartuch błotnika prawy Alfa Romeo Giulietta to część, do której przykręcany jest błotnik.