Centra Futura CA472 – doskonały akumulator samochodowy

Szukasz niezawodnego akumulatora samochodowego, który niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz będzie działał w 100% sprawnie? Sprawdź koniecznie produkt jakim jest Centra Futura CA472, gdyż spełni on Twoje potrzeby.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Centra Futura CA472 jest produktem o specyficznej budowie. Został zaprojektowany w taki sposób, by bez problemów radzić sobie z ekstremalnymi temperaturami. Jest on dedykowany do pojazdów, które posiadają bogate wyposażenie. Sprawdza się on doskonale w samochodach o dużym zapotrzebowaniu na prąd elektryczny, które są często eksploatowane. Zastosowana w nim kratka 3DX jest wykonana z bardzo dobrych stopów metalu. Jej zadaniem jest maksymalizowanie trwałości akumulatora.

Akumulator niezwykle trwały i odporny

Akumulator Centra Futura CA472 wyróżnia się tym, że jest odporny na wstrząsy oraz korozję. Warto dodać, że produkty z serii Carbon Boost ładują się o wiele szybciej, ponieważ zastosowano w nich dodatki węglowe. Oryginalna kratka 3DX sprawia, że masa aktywna jest dobrze związana z siatką. Dzięki temu akumulator zyskuje lepsze parametry oraz staje się trwalszy. Jest to akumulator całkowicie bezobsługowy, na który udziela się 3 lata gwarancji.

centra futura ca472