Gms audio – stacja multimedialna idealna dla Twojego wozu

Lubisz spędzać czas za kierownicą, prowadząc swój samochód? Pracujesz jako kierowca i połowa Twojego dnia opiera się na jeździe samochodem? Zapewnij sobie i swoim pasażerom doskonałe urządzenie, które będzie multi-zadaniową stacją rozrywki. Gms audio to renomowany producent sprzętu audio do samochodów.

Gms audio – doskonała rozrywka dla Twoich pasażerów

Założę się, że niejednokrotnie jechałeś długą trasę samochodem na pozycji pasażera. Zapewne, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak nudna i koszmarna może okazać się dłuższa podróż samochodem. Zadbaj o swoich pasażerów i zapewnij im dużą dawkę rozrywki w Twoim wozie. gms audio - logoUrządzenia od Gms audio to multimedialne stacje do samochodów różnego typu. Większość produktów od tego producenta posiada wbudowany moduł GPS, dzięki któremu bez problemów trafisz nawet w ciężko dostępne miejsca. Urządzenia od firmy Gms posiadają wbudowany bluetooth, dlatego sterowanie telefonem nie będzie już żadnym problemem. Duża część tych sprzętów charakteryzuje się dużymi ekranami dotykowymi LCD, dzięki czemu ich obsługa jest maksymalnie intuicyjna i prosta.

Stacja multimedialna jakiej potrzebujesz

Gms audio Luxury to stacja multimedialna, która stworzona została w oparciu o platformę X-Sound, któa gwarantuje mocne brzmienie, bez konieczności montowania żadnego wzmacniacza w wozie. Tuner radiowy zastosowany w tym urządzeniu posiada system redukcji szumów FM. Ekran w tym produkcie ma prawie 7 cali oraz posiada filtr anty-reflex, mający za zadanie zapewnić wysoki kontrast oraz lepszą widoczność podczas słońca.