Ampio CAN – bezpieczeństwo Twojego samochodu

Poszukując odpowiedniego alarmu samochodowego, warto zapoznać się z ofertą sprzętu, który nie wymaga stosowania dodatkowych pilotów – Ampio CAN. Dzięki możliwości podłączenia go do szyny CAN BUS, daje możliwość sterowania pilotem, który znajduje się na wyposażeniu auta.

Zestaw podzespołów składających się na podstawową wersję alarmu ampio can.

Ampio CAN – najważniejsze funkcje

Urządzenie to można dopasować do samochodów różnych marek. Warto zapoznać się z listą modeli dostępną na stronie dystrybutora. Ampio CAN ponadto został wyposażony w dodatkowy kabel służący do podłączenia w samochodach, w których nie zamontowano standardowej szyny CAN. Jeżeli po rozbrojeniu alarmu nie otworzymy drzwi w pojeździe, nastąpi automatyczna ponowna jego aktywacja. Możliwa jest współpraca z centralnym zamkiem znajdującym się na wyposażeniu samochodu. Dodatkową ochronę przed kradzieżą w momencie gdy na krótki czas opuszczamy auto jest immoblilizer. Ampio CAN można również zabezpieczyć specjalną pastylką – auto nie uruchomi się, jeśli nie znajdzie się ona w pobliżu centrali alarmu.

Centralka alarmowa, będąca głównym elementem zestawu ampio can.

Bogactwo możliwości

Opisane wcześniej funkcje to nie wszystko, na co pozwala ten alarm. Szereg zabezpieczeń takich jak między innymi: antynapad, blokada przed odjazdem bez rozbrojenia alarmu, antyporwanie, prealarm, znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa samochodu. Automatyzacja ryglowania drzwi w trakcie podróży, sygnał w przypadku niedomknięcia drzwi oraz szereg dostępnych akcesoriów dodatkowych podnoszą komfort użytkowania. Więcej informacji na temat Ampio CAN można znaleźć na stronie internetowej oferującego go sklepu.