Serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz

Serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz to jedna z usług oferowanych przez salony Zasada Auto. Skorzystać z niej mogą wszyscy właściciele samochodów ciężarowych, tirów, ciągników siodłowych i innych marek należących do koncernu Daimler. Co ważne, nie muszą być zakupione w salonie Zasada Auto, mogą to być pojazdy odkupione od innych pośredników. Wówczas, w zależności od wieku pojazdu i terminu zakończenia gwarancji będziemy dostosowywali cenę pakietów serwisowych do indywidualnych jednostek.

Serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz – oferta

Serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz czeka na klientów!Kierowcy, a raczej ich auta, skorzystają w naszym salonie z różnego rodzaju usług serwisowych – pojedynczo lub zebranych w całe pakiety. Najbardziej podstawowe – i najczęściej wybierane z nich – dotyczą opon i tachografów. W przypadku aut o tak dużej masie regularna wulkanizacja, wymiana zużytych egzemplarzy, komputerowe wyważanie z dokładną precyzją jest warunkiem bezpiecznej jazdy na drodze. Tachografy również odpowiadają za bezpieczeństwo, ale także higienę pracy kierowców. Jest to forma karty pracy, jaką należy przedstawić do kontroli. Serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz obsługuje te kwestie.

Co jeszcze zaoferuje nam serwis?

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania serwis samochodów ciężarowych Mercedes Benz. Wśród szczególnie polecanych usług znaleźć możemy także czyszczenie klimatyzacji oraz kontrolę i regulację zawieszenia. Dla starszych samochodów, które zakończyły już okres gwarancyjny, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety serwisowe – w ramach określonego abonamentu będziesz mógł bez przeszkód korzystać z naszych usług i napraw. Do tego dochodzi program lojalnościowy, w którym za skorzystanie z usług serwisowych zdobywasz punkty, które następnie możesz wymienić na gadżety z logiem Mercedes Benz!