Mercedes AMG A45s wynajem

Jesteś fanem motoryzacji i sportowych samochodów? Jeśli tak to nie możesz przejść obojętnie obok naszej oferty Mercedes AMG A45s wynajem. Z tym niesamowitym samochodem doświadczysz niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Nasza usługa jest w pełni elastyczna dostosowana do Twoich oczekiwań i potrzeb. Oferujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy.

mercedes amg a45s wynajem

Opis wynajmu Mercedesa AMG A45s

Jeśli zdecydujesz się na wynajem Mercedesa AMG 45s, to z pewnością się nie zawiedziesz. W naszej wypożyczalni kierujemy się prostymi i przejrzystymi zasadami. Bez zbędnych formalności wypożyczysz wymarzone auta w przeciągu kilkunastu minut. Jeśli klient nie ma możliwości odbioru własnego to dostarczamy auto pod wskazany adres. Mercedes A45s AMG to klasa sama w sobie. Jest to jeden z najszybszych hatchbacków dostępnych na rynku. Posiada 421 koni mechanicznych, a do setki rozpędza się w mniej niż 4 sekundy. Robi to niesamowite wrażenie podczas jazdy.

Wymagania, jakie musisz spełnić, aby wynająć samochód

Aby skorzystać z naszej usługi wynajmu mercedesa AMG A45s, klient musi mieć skończone 21 lat i posługiwać się swoim prawem jazdy co najmniej rok. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty i promocje. Jeśli klient skorzysta z naszych usług co najmniej trzy razy, nie musi przy następnym wynajmie wpłacać wymaganej kaucji za samochód. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony!