Pokrywa klemy plusowej fiat bravo – sprawdź gdzie ją kupisz

Fiat Bravo to samochód, który należy do klasy kompaktowej – C. Za jego produkcję odpowiedzialny jest włoski koncern Piat, który wytwarza ten model w fabryce zlokalizowanej blisko wzgórza Monte Cassino. Zastanawiasz się gdzie jest dostępna pokrywa klemy plusowej fiat bravo? Po odpowiedź odsyłamy do dalszej części tego tekstu.

Pokrywa klemy plusowej fiat bravo – chroń swój akumulator

Fiat Bravo jest znany jako zarówno  3 oraz 5-drzwiowy hatchback, charakteryzujący się smukłym wyglądem.  Pierwsza wersja tego modelu, wraz z podobnym pojazdem – Fiat Brava, zastąpiły na rynku samochód Fiat Tipo.

pokrywa klemy plusowej fiat bravo - od przoduSześć lat po pierwszej premierze, rozpoczęto sprzedaż drugiej generacji, która produkowana jest do dziś w Brazylii. Pierwotny model dedykowany był dla młodych osób, którym podobały się samochody posiadające sportowe walory. Brava to samochód, który jest przestronny, warto dodać że wersja 5-drzwiowa posiadała pojemniejszy o 100 litrów bagażnik niż 3-drzwiowy odpowiednik. Pokrywa klemy plusowej fiat bravo to element, który służy do zabezpieczenia akumulatora w tym wozie.

 

Fiat Bravo – samochód roku 1996

Ciekawostką jest, że Fiat Bravo oraz Brava otrzymały w 1996 roku zaszczytny tytuł – samochodu roku. Jego wnętrze to między innymi wyprofilowane fotele przednie, które zapewniały prawidłowe trzymanie boczne. W fotelu kierowcy umieszczono regulację ustawienia wysokości. Deska rozdzielcza w tym modelu zawierała elementy takie jak: obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik poziomu paliwa oraz wskaźnik, który informował o temperaturze silnika. Wszystkim właścicielom tego samochodu polecamy zaopatrzyć się w produkt, jakim jest pokrywa klemy plusowej fiat bravo.