Komputer all in one – cały PC w jednej obudowie

Wszechstronny komputer all in one to świetne rozwiązanie dla domu i biura. Jego najważniejszą cechą jest fakt, że w środku zwartej obudowy monitora znajdują się wszystkie niezbędne komponenty. Ich ceny są bardzo zróżnicowane – ale nawet z małym budżetem uda się znaleźć całkiem funkcjonalny sprzęt.

Komputer all in one z oferty Nikolnet

Komputer all in one – jakość i nowoczesność

We wnętrzu takiego urządzenia znajdziemy zwykle wydajne, solidne podzespoły. Produkcją komputerów all in one zajmują się bardzo znane marki tj. Dell, Apple, Asus czy Lenovo. Ich doświadczenie w branży sprawia, że możemy być pewni jakości wykonania komputera. Dużą zaletą jest bardzo nowoczesny design, który skomponuje się zarówno z domowym gabinetem jak i biurem, w którym pracuje więcej osób.

Apple również oferuje komputery all in one

Kolejny aspekt to porządek na biurku. Klasyczny zestaw komputerowy to plątanina kabli łączących stację główną z monitorem i innymi komponentami. W dobie komunikacji bezprzewodowej, większość sprzętu podłączanego do komputera all in one może się z nim komunikować korzystając z WiFi lub Bluetooth. Jeśli bardzo się postaramy – jedynym kablem będzie tylko zasilanie.

Gdzie kupię taki sprzęt?

Komputer all in one znaleźć można w wielu sklepach internetowych. Szeroki asortyment wielu znanych, ale także i tych budżetowych marek, dostępny jest na stronie Nikolnet w kategorii pod linkiem: https://nikolnet.pl/73-all-in-one. Najtańsze z nich kosztują około tysiąca złotych. Jeśli komputer służy Ci tylko do przeglądania Internetu i domowych multimediów – być może to propozycja właśnie dla Ciebie.