TOP 10 Najlepsze laptopy do 2500 zł – przegląd proponowanych modeli

Zbliżają się święta, coraz częściej zatem widzi się okazyjne oferty na jeden z najczęściej kupowanych towarów – elektronikę. Część z nas wymieni też wtedy stary sprzęt, bądź zakupi go komuś bliskiemu jako prezent pod choinkę. Ciężko jednak oczekiwać, aby każdy znał się na komputerach oraz tym, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu. Prezentujemy zatem najlepsze laptopy do 2500 zł, które znajdują się w absolutnym TOP 10! W kilku słowach przybliżymy Wam sylwetki najchętniej kupowanych modeli w największych sklepach w Polsce. Na potrzeby porównania przyjęliśmy dwa komputery przenośne, które cieszą się szczególną popularnością wśród konsumentów.

Jakie są top 10 najlepsze laptopy do 2500 zł?

najlepsze laptopy do 2500 zł asus

Rozpatrywane modele to Asus R541 oraz Lenovo E560. Obydwa są komputerami o przekątnej ekranu wynoszącej 15,6 cala, zatem plasują się one w złotym środku pomiędzy mobilnością, a wygodą użytkowania. W ich wykonaniu zaprezentowane zostały jednak dwa zgoła różne podejścia. Produkt Lenovo ewidentnie stawia na poświęcenie wydajności na rzecz jakości wykonania, co będzie mieć swoich zwolenników i przeciwników wśród klientów chcących znaleźć najlepsze laptopy do 2500 zł z absolutnego TOP 10. Nie znaczy to jednak, że jest słabeuszem! Każdy z rozpatrywanych producentów zdecydował się na dość standardową konfigurację. Zastosowane zostały procesory serii i3, jednak Asus zawiera w sobie model nowszej generacji. Biorąc jednak pod uwagę, że nie są to jednostki przeznaczone do grania, nie powinno to sprawić większego problemu podczas codziennego użytkowania do pracy i multimediów.

Czym charakteryzują się najlepsze laptopy do 2500zł?najlepsze laptopy do 2500 zł lenovo

Jeżeli obszerny magazyn danych  jest dla nas warunkiem koniecznym, warto wziąć pod uwagę Asusa R541. Jego HDD posiada dysk twardy o pojemności stanowiącej dwukrotność tego zamontowanego w Lenovo E560. Warto przy tym zwrócić uwagę, że żaden z nich nie posiada na pokładzie dysku wykonanego w technologii SSD. Rozpatrując jednak dany budżet jest to w zupełności zrozumiałe. W TOP 10 najlepszych laptopów do 2500 zł, jakie ma do zaoferowania Lenovo z kolei z pewnością przypadną do gustu każdemu fanowi stylu, solidności oraz sprawdzonych rozwiązań.