Varta Silver Dynamic – doskonały akumulator do Twojego samochodu

Twój stary akumulator zaczął odmawiać posłuszeństwa i planujesz zakup nowego. Na rynku jest dostępnych wiele produktów, lecz nie wiesz który wybrać? Jeśli posiadasz w swoim aucie system start/stop to koniecznie sprawdź akumulator Varta Silver Dynamic.

Varta Silver Dynamic – akumulator dla samochodów z systemem start/stop

Produkt jakim jest Varta Silver Dynamic charakteryzuje się najwyższą jakością, gdyż jest produkowany w oparciu o najlepsze materiały. Akumulator ten posiada zaawansowaną technologię AGM, dzięki której dostarczy on energii do nawet bardzo wymagających pojazdów. Warto dodać, że ten produkt od firmy Varta cechuje się trzykrotnie wyższym poziomem wytrzymałości niż standardowe akumulatory. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich samochodów, które są wyposażone w zaawansowany system start-stop. Jak doskonale wiadomo, w system ten wymaga szybkiego doładowania przy pomocy energii, którą odzyskuje podczas rekuperacyjnego hamowania.

start stop technologiaZadbaj o niezawodność swojego pojazdu

Akumulator Varta Silver Dynamic bez wątpienia można określić produktem premium. Jego produkcja odbywa się w Niemczech, gdzie obowiązują restrykcyjne zasady oraz standardy dotyczące jakości oraz precyzji. Pamiętaj o tym, że jeśli wymieniasz akumulator w technologii AGM to musisz zastąpić go takim samym – AGM, z kolegi akumulatory w technologii EFB wymieniamy na EFB. Złe dopasowanie może skutkować poważnym uszkodzeniem akumulatora, a także błędami które będą się pojawiały ze względu na nieprawidłową pracę elektroniki pokładowej.