Yuasa ytx9-bs – niezawodny akumulator do Twojego motocykla

Jeśli jesteś na etapie zakupu nowego akumulatora do swojego jednośladu, to polecamy koniecznie zapoznać się z produktem jakim jest Yuasa ytx9-bs. Dzięki niemu, możesz mieć pewność że Twój motocykl nie zawiedzie Cię podczas podróżowania.

Yuasa ytx9-bs – spraw by Twój motocykl już nigdy Cię nie zawiódł

Akumulator Yuasa ytx9-bs to produkt wytworzony z materiałów cechującymi się najwyższą jakością. Do jego produkcji wykorzystano stop ołowiu, który wpływa na wydłużoną żywotność. To co wyróżnia akumulator od firmy Yuasa to między innymi: szczelna konstrukcja, która umożliwia zamontowanie go pod kątem, a także odpowiednia wytrzymałość na wstrząsy oraz wibracje. Te cechy zyskuje on dzięki zastosowaniu technologii AGM.

Jedź na wycieczkę i nie martw się o nic wiec

yuasa ytx9-bs- akumulator bezobsługowy

Wraz z akumulatorem, w opakowaniu znajdziecie Państwo pojemnik wypełniony elektrolitem, a także śrubki do klem. Elektrolit dołączony do zestawu jest w ilości dopasowanej do pojemności urządzenia. Jeśli nie wiesz jak samemu poprawnie napełnić akumulator, sprawdź informacje znajdujące się w zakładce – „napełnianie akumulatora”. Yuasa ytx9-bs to akumulator bezobsługowy. Posiada on wewnętrzną rekombinację gazów, dzięki której nie musisz kontrolować w nim poziomu elektrolitu podczas użytkowania. Dokonując pierwszego zalania elektrolitem, po zamknięciu nie powinno się go już otwierać. Produkt ten, może być wykorzystywany zarówno w mniejszych motocyklach, jak i tych które mogą pochwalić się dużą mocą.