Kotły Klasy 5 – Dlaczego warto?

Poniedziałek, początek nowego tygodnia. Dla wielu ważny dzień w tygodniu, pełen planów i obietnic. Jednak wychodząc z domu w Krakowie czujemy od razu pewien dyskomfort. Dlaczego? W powietrzu którym oddychamy jest aż 289% normy szkodliwego PM 2,5…

Kotły klasy 5 – garść informacji

Kotły klasy 5 to innowacyjna klasa kotłów grzewczych, najwyższa z dostępnych na rynku. Używając ich do codziennego ogrzewania domów, bloków czy kamienic możemy znacznie ograniczyć wydzielanie szkodliwych substancji do powietrza.

Są to kotły o bardzo wysokiej sprawności grzewczej (ok 89%) oraz o łatwym designie, który umożliwia każdemu użytkowanie go w prosty sposób.

Najważniejsze jest jednak to, że dzięki użytkowaniu kotłów klasy 5 możemy autentycznie zmniejszyć emisję spalin i wpłynąć na polepszenie się otaczającego nas powietrza. Im więcej osób o tym wie i im więcej zastosuje nową technologię tym większy zasięg i moc będą miały nasze działania.

kotły klasy 5

Zwiększaj swoją wiedzę i świadomość!

Ghandi bardzo mądrze zauważył, że „jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie”. Powinniśmy więc poszerzać nasze horyzonty, dowiadywać się, co jeszcze możemy zrobić, aby nam wszystkim żyło się lepiej. Właśnie dlatego zachęcamy do odwiedzenia bloga, gdzie możecie przeczytać nie tylko mnóstwo informacji na temat samych kotłów klasy 5, ale także ekologii, smogu i innych pokrewnych tematów. Możecie tu znaleźć informacje na temat tego, jakich używać paliw stałych do jakiego rodzaju kotła oraz jak ważne jest dobranie najwyżej jakości węgla, palletu czy ekogroszku. 

Jeśli więc masz dość smogu i używania masek na zewnątrz – zwiększaj swoją świadomość! Zapraszamy serdecznie – blog kotły klasy 5.

kotły klasy 5