Karlik Trend – nowoczesne gniazda i łączniki

Szeroka gama kolorystyczna i delikatne kształty – oto seria gniazd i łączników Karlik Trend. Dzięki temu można je dopasować do różnych pomysłów na wnętrze. Szeroki asortyment produktów umożliwia stworzenie spójnego zestawu osprzętu, który będzie się dobrze komponować z innymi elementami wystroju pomieszczeń.

Pięciokrotna ramka z serii karlik trend

Karlik Trend – co znajdziemy w tej serii?

Seria Trend to bardzo duży wybór gniazdek antenowych, teleinformatycznych i multimedialnych, a także elektrycznych. Dostępne są różne łączniki i przyciski oraz funkcjonalne produkty elektroniczne. Dużą zaletą Karlik Trend jest możliwość łączenia elementów w systemach wieloramkowych. Zakupić można nawet pięciokrotne obramowanie, w którym umieścimy różnego typu osprzęt. Do wyboru jest również układ – pionowy lub poziomy. Pewne mocowanie i łatwy montaż pomagają w stworzeniu instalacji, która bezawaryjnie będzie służyć przez lata. Wyrwanie gniazda ze ściany będzie bardzo trudne.

Karlik Trend chroni gniazda przed wyrwaniem ze ściany

Gdzie kupić te produkty?

Szeroką ofertę gniazd i łączników z serii Karlik Trend znaleźć można w sklepie internetowym Epstryk pod adresem: https://epstryk.pl/pol_m_Gniazdka-wylaczniki_Karlik_Trend-393.html. Obok typowej białej barwy, dostępne są również produkty w kolorze brązowym, beżowym, srebrnym i wielu innych. Warto zadbać o spójność stylistyczną osprzętu elektrycznego w domu. Źle wyglądające gniazda, wykonane ze słabej jakości plastiku, nie dość że będą szpecić ściany, to zapewne posłużą dość krótko. A każda wymiana wiąże się przecież z dodatkowymi kosztami. Wysoka jakość nie zawsze idzie w parze z wygórowanymi cenami. Wystarczy tylko trochę dłużej poszukać.