Zestaw oświetlenia schodowego LED

Oświetlenie schodowe w naszym domu spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także zwiększa bezpieczeństwo podczas schodzenia oraz wchodzenia po schodach wieczorami lub w nocy. Dobrze dobrany zestaw oświetlenia schodowego LED sprawia, że nie musimy zapalać głównego oświetlenia do poruszania się po stopniach. Delikatne światło emitowane przez oprawy nie razi w oczy, dzięki czemu wygodnie przy nim porusza się po zmroku.

 

Zestaw oświetlenia schodowego LED – specyfikacja

Zestaw oświetlenia schodowego LED dostępny w ofercie sklepu Perfekt Market składa się z 10 opraw wykonanych z wysokiej jakości staliZastosowanie jakie ma zestaw oświetlenia schodowego LED szlachetnej. Zastosowanie technologii LED sprawia, że jest to nie tylko energooszczędne oświetlenie, ale także bardzo żywotne. Trwałość wykorzystanych diod zapewnia pracę przez nawet 50 000 godzin. Oprócz wspomnianego wyżej oświetlenia schodów, zestaw opraw LED można wykorzystać także przy witrynach meblowych, ciągach komunikacyjnych oraz podstopnicach. Cały zestaw jest zasilany przy pomocy zasilacza dopuszkowego o mocy 15 W załączonego w zestawie. Oprawy schodowe są przeznaczone do montażu w puszcze, której średnica wynosi 60 mm. Do zalet tego rozwiązania należy także możliwość podłączenia czujnika ruchu.

Sprawdź pełną specyfikację na stronie sklepu z oświetleniem Perfekt Market: https://www.perfektmarket.com.pl/zestaw-10-opraw-schodowych-led-zasilacz