Żarówki led e14 – poznaj ich zalety i wady

Coraz więcej ludzi wymienia swoje stare, tradycyjne żarówki, na żarówki led e14. Nic w tym dziwnego, gdyż posiadają szereg zalet. Jednak jak każde rozwiązanie, posiadają one także wady, które warto rozważyć przed ich zakupem.

Żarówki led e14 – zalety i wady

Żarówki led e14 idealnie nadają się do lampek nocnych i biurowych

Pierwszą zaletą żarówek led e14 jest to, że są one bardzo trwałe i efektywne, dzięki czemu, w porównaniu do tradycyjnych żarówek, pozwalają one sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Kolejną ich zaletą jest to, że są one odporne na wstrząsy i inne uszkodzenia, a także odznaczają się niewielkimi rozmiarami, przez co możemy wykorzystać je dosłownie wszędzie. Warto wspomnieć również o tym, że są one przyjazne dla środowiska, a także dostępne w wielu kolorach.
Jak już wspomnieliśmy na początku żarówki te posiadają również wady, do których możemy zaliczyć przede wszystkim ich cenę. Inną wadą jest, to że są one wrażliwe na zewnętrzną temperaturę, dlatego nie poleca się ich wykorzystywać w nasłonecznionych miejscach. Nie można zapominać również o tym, że emitują one światło zimne, które odznacza się nieco gorszą jakością niż światło emitowane przez tradycyjne żarówki.

Gdzie kupić dobrej jakości oświetlenie led?

Żarówki led e14 znajdziesz w sklepie AKB Poland

Żarówki led e14, a także inne oświetlenie led, znajdziesz w sklepie AKB Poland. Możesz wybierać spośród naprawdę szerokiej oferty, więc mamy pewność, że znajdziesz to czego potrzebujesz. Przekonaj się sam!