Odkurzacz Philips – funkcjonalność, moc, wytrzymałość

Odkurzacz Philips – funkcjonalność w praktyce

Przeprowadzone kilkutygodniowe testy przez kilka różnych redakcjii oraz przez osoby indywidualne potwierdziły informacje przedstawione przez markę philips, że akumulatory wbudowane do bezprzewodowych odkurzaczy Philips są na tyle wytrzymałe, że bezproblemu pozwalają na kilkukrotne wykorzystanie.
Podczas testów wytrzymałościowych akumulatorów w odkurzaczach bezprzewodowych marki Philips, okazało się, że akumulatory te pozwalają na wysoką moc urządzenia. Mitem jest zatem, że prawie każdy odkurzacz philips nie podpięty do gniazdka elektrycznego jest słaby i mało wydajny. W praktyce widać, że philips wykonał bardzo dużo pracy, aby połączyć moc odkurzacza na samych akumulatorach. Wynikiem dużej mocy tylko akumulatorach jest oczywiście dobrze wciągąjące urządzenie, które nie ma problemu wyczyścić duży brud czy kurz.
Niestety tyczy się to tylko podłóg pokrytych panelami, wykładziną, lub dywanem krótkowłosym. Odkurzacz philips nie poradził sobie jednak z czyszczeniem dywanów puchatych lub długowłosych.
Urządzenie jednak śmiało może zamienić klasycznego mopa, który służy nam do mycia podłóg. Wykorzystanie mokrej nakładki jest bardzo proste i szybkie. Wkład z mikrofibry dołączony do zestawu łatwo jest wyprać do kolejnego zastosowania.

Zastosowanie i przeznaczenie odkurzacza philips

odkurzacz philipsOdkurzacz Philips będzie idelnie sprawdzał się w niewielkich mieszkaniach typu m1 lub m2. Urządzenie jest ergonomiczne, kompaktowe, oszczędne. W dużym jednak mieszkaniu lub domu wielorodzinnym z kilkoma dywanami sprawdzi się tylko jako codzienny sprzęt do szybkiego usuwania rozniesionego brudu, kurzu czy rozsypanych płatków. Również idealnym przeznaczeniem jest możlwość zmycia zaschniętych plam po herbacie, kawie czy plam po błocie naniesionych z butów.