Scena mobilna – elementy dodatkowe

Wydawać by się mogło, że scena mobilna to tylko sam podest. Jednak nic bardziej mylnego! W jej skład wchodzi dużo pomniejszych konstrukcji, które mają za zadanie nie tylko poprawić wygląd zewnętrzny sceny, ale także zapewnić jej pełnie funkcjonalności. Nasz dzisiejszy artykuł będzie właśnie o tych małych bohaterach.

Scena mobilna i jej dodatkowe elementy

Możemy rozróżnić cztery kategorie elementów dodatkowych sceny mobilnej. Są to:

  1. Schody modułowe oraz rozsuwane, które znajdują swoje zastosowanie przede wszystkich przy scenach i estradach, które mają nogi teleskopowe, a ich wysokość to więcej niż 1,2 metra. Do scen mobilnych najlepiej sprawdza się wariant modułowy. Oczywiście liczbę stopni można dostosować do indywidualnych potrzeb. Prosty demontaż umożliwia również dopasowanie wysokości schodów. Dla zwiększenia bezpieczeństwa należy zwrócić uwagę, żeby każde schody posiadały stalową poręcz.
  2. Barierki ochronne i poręcze – mają one na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na scenie. Pamiętaj, żeby przy zakupie barierek sprawdzić czy mają one stosowne certyfikaty, które świadczą o ich wytrzymałości i bezpieczeństwie.
  3. Uchwyty montażowe i mocujące – dają możliwość stabilnego przymocowania, np. tablic reklamowych. Montażowe służą natomiast do łączenia różnego rodzaju podestów. Pamiętaj jednak, że nie każde uchwyty pasują do każdego rodzaju sceny czy podestu!
  4. Ustalacze i wkładki scen mobilnych – te pierwsze pomagają w ustawieniu sceny na nierównym podłożu, drugie natomiast pozwalają na przykręcenie bądź zawieszenie banerów lub osłon na scenie.

Scena mobilna podczas imprezy plenerowej

Scena mobilna – sprawdź ofertę firmy Wamat

Firma Wamat jest znanym (nie tylko w Polsce) producentem rozwiązań estradowych takich jak sceny mobilne. Każde rozwiązanie oferowane przez firmę opatrzone jest stosownymi certyfikatami i atestami. Korzystając z oferty firmy Wamat dostajesz gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności sceny podczas każdej organizowanej przez Ciebie imprezy!

http://www.wamat.com.pl/pl/oferta/podesty-sceniczne

Adres: Podleszany 186, 39-300 Mielec
Telefon: +48 17 58 40 280
Fax: +48 17 58 40 299
E-mail: wamat@wamat.com.pl