Bokserka męska z kapturem czarna – psychologia i estetyka w ćwiczeniach

Bokserka męska z kapturem czarna to najnowszy produkt od Nebbii z kolekcji Hardcore. Ta nietuzinkowa bluza z kapturem została stworzona dla tych, którzy chcą – i mogą – pochwalić się swoimi mięśniami. Świetnie je eksponuje, a w porównaniu z tradycyjną koszulką bez rękawów wygląda zdecydowanie lepiej. Pozwala też pokazać w większym stopniu mięśnie barków i pleców, które nadają sylwetce pożądanego kształtu litery V.

Nic tak nie eksponuje mięśni ramion i pleców, jak bokserka męska z kapturem czarnaBokserka męska z kapturem czarna – w siłowni i na zewnątrz

Wykonana w całości z bawełny bokserka męska z kapturem czarna nadaje się zarówno do ćwiczeń na siłowni, jak i aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki kapturowi zapewnia ochronę termiczną dla głowy, co jest szczególnie istotne podczas ćwiczeń przy gorzej aurze pogodowej. Ta część ciała nie bierze aktywnego udziału w ćwiczeniach, mięśnie nie pracuję – a więc nie produkują ciepła. Głowa byłaby więc podatna na wyziębienie, a nasze zdrowie narażone na szwank.

Psychologiczne wsparcie ćwiczeń

Bokserka męska z kapturem czarna ma ogromną zaletę psychologiczną podczas ćwiczeń. Wielu sportowców i trenerów zwraca uwagę na to, że mięśnie lepiej rosną, gdy myślimy o ich wysiłku, gdy wyobrażamy sobie każdy ruch włókien. Ta bluza idzie krok dalej. Nie musisz już wyobrażać sobie swoich mięśni podczas pracy, ponieważ je widzisz!