Eclipse Bar Fluted

Myśliwy to osoba, zajmująca się polowaniem na zwierzęta i jej odstrzałem w sytuacji, gdy populacja danego gatunku przekracza dopuszczalną ilość. Polowanie może mieć też zakres rekreacyjny, w którym łowcy, polują na zwierzynę w celu zdobycia trofeum lub cennych skór. Aby jednak polowanie było skuteczne, potrzebują oni do tego ekwipunku, który zagwarantuje im bezpieczeństwo oraz odpowiednią celność. Do jednego z najważniejszych elementów osprzętu należy z pewnością broń, która musi zagwarantować myśliwemu pewność, celność i nie tylko. Do jednej z takich broni należy z pewnością Eclipse Bar Fluted.

Charakterystyka modelu

Broń ta należy do grupy półautomatów kulowych. Jest to jeden z bardziej popularnych modeli marki Browning, która jest jednym z liderów w zakresie odzieży oraz sprzętu myśliwskiego. Eclipse Bar Fluted w stosunku do pozostałych modeli charakteryzuje się między innymi satynową, ryflowaną lufą broni, a także grawerami dzika oraz rogacza. W przypadku zastosowanych technologii z pewnością można tutaj wyróżnić wymienne stopki, dzięki którym myśliwy po oddaniu strzału odczuwa mniejszy odrzut oraz podrzut lufy, co pozwala na większą skuteczność przy kolejnych strzałach oraz większy komfort.

eclipse bar fluted

Gdzie można kupić broń Eclipse Bar Fluted?

Jeśli szukasz sprzętu myśliwskiego, koniecznie sprawdź sklep Knieja. Jest to jeden z liderów na rynku polskim, w którego ofercie można znaleźć szeroki wybór asortymentu, w tym Eclipse Bar Fluted marki Browning.