Grupa B Mistrzostwa Świata

Tegoroczne Mistrzostwa Świata odbywające się tym razem w Katarze elektryzują kibiców na całym świecie. Zostało do nich naprawdę niewiele czasu, z tego też powodu coraz częściej możemy spotkać się z różnego rodzaju głosami, kto ma największe szanse na awansy z grup oraz całościowe zwycięstwo, zwłaszcza po ostatnich meczach Ligi Narodów. Jednym z ciekawszych zestawień jest grupa B Mistrzostwa Świata. Dlaczego?

Drużyny grające w tej grupie

Oczywiście, każda z grup na Mistrzostwach Świata jest mocna i nigdy nie można być pewnym faworytów. Jednakże grupa B Mistrzostwa Świata, zapowiada się niezwykle ekscytująco, z racji drużyn, które się w niej znajdują. Poza Iranem możemy znaleźć tam dwie drużyny z Wysp Brytyjskich, czyli Anglię oraz Walię, a także kolejną drużynę anglojęzyczną — USA. Jak można się łatwo domyśleć, pojedynki te będą szalenie zacięte i będzie można odnieść wrażenie, że stawką jest coś więcej niż tylko zwycięstwo na największym turnieju piłkarskim. Faworytem tej grupy z pewnością są Anglicy, naszpikowani gwiazdami z Premier League, jednakże zarówno Walia, jak i USA mogą nas zaskoczyć.

mistrzostwa świata grupa b

Grupa B Mistrzostwa Świata – gdzie szukać więcej informacji

Na stronie Fortuny, każda z grup, w tym grupa B Mistrzostwa Świata posiada swoją dedykowaną stronę. Można na niej znaleźć największe ciekawostki oraz zapowiedzi meczów, a także typować wszelkie starcia drużyn podczas Mistrzostw Świata.