Kreatyna Activlab – jak ją przyjmować?

Trenujesz regularnie? Jeśli tak, to zapewne zastanawiałeś się nad włączeniem do swojej diety odpowiednich suplementów, które będą wspomagały rozbudowę tkanki mięśniowej i spalanie tłuszczu. Dzisiaj powiemy Ci o właściwościach kreatyny na podstawie preparatu Activlab.

Kreatyna Activlab – czym jest?

Kreatyna jest suplementem diety, który stosowany jest już od wielu lat. Można powiedzieć, że to jeden z pierwszych preparatów, który zaczęli włączać do swojej diety sportowcy. Jest to też najbardziej przebadana substancja wśród suplementów. Jakie są jej właściwości? Kreatyna, np. Activlab pomaga budować siłę oraz masę mięśniową. Ponadto wykazuje duże właściwości anaboliczne. Jest związkiem organicznym, który zbudowany jest z fragmentów białek. Najczęściej z tych, które występują w tkance mięśniowej. Kreatyna uczestniczy także w syntezie cząsteczek białek, dlatego stanowi element po treningowej regeneracji mięśni.

Jak stosować kreatynę?

Kreatyna Activlab w kapsułkach5 gramów kreatyny – taką odpowiedź usłyszysz najczęściej, jeśli zapytasz o to, jaką dawkę kreatyny przyjmować. Nie dla każdego jednak jest to dawka odpowiednia. Wielu sportowców potwierdziło już, że dopiero stosowanie kreatyny, której dawka dopasowana jest do masy ciała przynosi najlepsze efekty. Stosując tą regułę przyjęto, że 1g kreatyny powinien przypadać na 10kg masy. Oczywiście jak w przypadku innych suplementów diety, należy przestrzegać odpowiedniego dawkowania. Inną porcję kreatyny zaleca się w dniu treningowym, jeszcze inną w dzień wolny. Przy stosowaniu niektórych preparatów kreatynę przyjmuje się nawet 5 razy dziennie! Najważniejszą zasada jest przyjmowanie kreatyny z białkiem, tauryną, magnezem lub zbilansowanym posiłkiem – dzięki temu znacznie poprawia się jej wchłanialność.

Kreatyna Activlab – kupuj w MamutPRO

Szukasz kreatyny Activlab w rozsądnych cenach i z szybką dostawą do Twojego domu? W sklepie internetowym MamutPro znajdziesz suplementy, które potrzebne są w diecie każdego sportowca. Zachęcamy do zakupów!

Adres: ul. Ofiar Oświęcimia 4, 32-626 Jawiszowice
Telefon: +48 530 676 683
E-mail: kontakt@mamutpro.pl