Stomatolog Bronowice – stawiaj na lokalnych specjalistów!

Borykasz się z problemem wyboru gabinetu dentystycznego? Nie wiesz czy postawić na dużą sieć o znanej nazwie, czy postawić na usługi lokalnego stomatologa, np. na krakowskich Bronowicach. Podpowiemy Ci, dlaczego usługi tego drugiego będą dla Ciebie bardziej opłacalne!

Stomatolog Bronowice – dlaczego on?

Bronowice, Kurdwanów, a może Prądnik Czerwony? Stomatolog w jednej z tych dzielnic na pewno nie będzie gorszy od większych placówek, w których jest wiele poradni specjalistycznych. Ośmielę się pójść krok naprzód. Usługi takiego gabinetu stają na wyższym poziomie! Z czego to wynika? Już mówię:

  1. Wnętrze gabinetu stomatologa na BronowicachIndywidualne podejście do każdego pacjenta – prywatne gabinety stomatologiczne działające w dzielnicach większych miast nie są ograniczane przez fundusz NFZ. Stomatolog nie ma dla Ciebie 15 minut, ale poświęci Ci, tyle ile trzeba, żeby Twoje leczenie przebiegło sprawnie i było skuteczne.
  2. Nowoczesny sprzęt – w większych przychodniach, nie ma pieniędzy na nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Najczęściej nie był on wymieniany od wielu lat, ponieważ nie było na to funduszy. W prywatnych placówkach nie spotkasz się z tym problemem.
  3. Mówiliśmy już o ograniczonym czasie dla pacjenta, który mają dentyści w placówkach publicznych. Idąc tym tokiem myślenia, a także bazując na własnym doświadczeniu można wysunąć przypuszczenie, że nie wszystkie gabinety dobrze dbają o dezynfekcję sprzętu, który jest używany podczas leczenia. W końcu ile czasu ma stomatolog, który pacjentowi może poświęcić jedynie 15 minut? Wychodzi na to, że około 30 sekund, kiedy jeden pacjent wychodzi, a drugi wchodzi do gabinetu.

Stomatolog Bronowice – dbaj o uzębienie z profesjonalistami

Zachęcamy do skorzystania z usług Brzyski Dental Care – stomatologa na Bronowicach w Krakowie. Nie obawiaj się cen! Są one konkurencyjne, a przy bardziej skomplikowanych zabiegach jest możliwość spłaty ratalnej. Kontakt:

Adres:ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków
Hotel Best Western Premier Kraków
Telefon: 696 682 151
E-mai: biuro@brzyskidentalcare.pl