Rękawice bokserskie Venum Contender – miękkie i wytrzymałe

Czym powinien odznaczać się dobry sprzęt bokserski? Jakie parametry muszą mieć dobre rękawice, by okazały się najlepszą pomocą podczas treningu i wspierałby Twój rozwój? W końcu, dlaczego ich jakość jest kluczowa? – Z dzisiejszego wpisu dowiesz się co nieco na ten temat!

Rękawice – podstawa właściwego treningu

Podstawowym podziałem tego typu akcesoriów jest podział na produkty sznurowane i te zabezpieczane z pomocą rzepów. Pierwsze umożliwiają dokładne dopasowanie do kształtu dłoni. W zależności od preferencji, pięściarz może zaciskać lub delikatnie poluzować więzy by zadbać o najlepsze ułożenie na zamkniętej pięści. Co ważne, rękawice bokserskie takie jak model marki Venum Contender to pewność, że, niezależnie od jakości częstotliwości treningu, sznurowanie nie zużyje się tak szybko, jak rzep. Ten z kolei jest znacznie szybszy do założenia, pozwala na własnoręczne założenie na dłonie i szybkie zdjęcie.

Zapinane na rzep rękawice bokserskie venum contender

Najlepszy sprzęt bokserski

Jeśli szukasz wytrzymałego modelu na rzepy, rękawice bokserskie Venum Contender okażą się doskonałym wyborem. Dzięki materiałowi, skórze syntetycznej, Twój codzienny trening będzie intensywny i bezpieczny. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku amatorskiego użycia, jak i bardziej zaawansowanych rozgrywek. Wygodne, nie drażnią delikatnej skóry dłoni i sprawdzające się zarówno podczas długich i nieco krótszych sparingów. Najlepsza jakość i niespotykany design sprawią, że nigdy nie zabierzesz przypadkowo innej pary z ringu.