Serwis rowerów Rotwild – punkty na wyciągnięcie ręki

Czy wiesz, że salony Mercedesa oferują teraz także serwis rowerów Rotwild. Można by się zapytać, co rowery robią w salonie samochodowym? Ich obecność wynika z charakteru tych rowerów. Te jednoślady to potężne i solidne sprzęty, którymi śmiało możemy wybrać się w najcięższe trasy kolarskie. Nie straszne im ani górskie podjazdy, ani bagniste ścieżki. To rowery dla prawdziwych mężczyzn.

Serwis rowerów Rotwild – nie tylko lokomocja

Serwis rowerów Rotwild w Zasada Auto to bogaty pakiet usługDla fanów kolarstwa ekstremalnego marka Rotwild jest tym samym, czym Mercedes AMG jest dla miłośników motoryzacji. Powoli obie grupy coraz bardziej pokrywają się ze sobą. Dla sporej części rower nie jest już przede wszystkim środkiem lokomocji, a raczej sposobem na rekreację. Na co dzień poruszamy się raczej samochodami. Osoby, które cenią sobie jakość i obsługę na najwyższym poziomie z pewnością docenią, że teraz serwis rowerów Rotwild i samochodów od koncernu Daimler mieści się w tym samym punkcie.

Co w ramach serwisu rowerowego?

Serwis rowerów Rotwild obejmuje wiele usług, między innymi wymianę dętek i sprawdzenie stanu opon, wszelkie naprawy związane z układem napędowym, oliwienie, regulacja zbieżności kół. Ponadto zawsze możemy poprosić o pomoc w wyregulowania przerzutek, ustawieniu wysokości kierownicy i siodełka.

Sprawdź więcej na: https://www.zasadaauto.pl/rowery-rotwild.