Vitargo Trec – uzupełniaj energię podczas ćwiczeń

Często podczas treningu brakuje Ci energii? Możesz mieć ją pod ręką! Vitargo Trec to szybkie uzupełnienie rezerw energetycznych w Twoich mięśniach. Preparat zawiera węglowodany, które mają bardzo duży ciężar molekularny i jednocześnie niską osmalalność, co zapewnia krótki czas przepływu płynu do mięśni.

Vitargo Trec – dlaczego uzupełnianie energii jest ważne?

Glikogen to paliwo dla mięśni. Jest źródłem energii, dlatego jego uzupełnianie, np. poprzez spożywanie odżywek typu Vitargo Trec jest ważne. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować powody, dla których warto przyjmować suplementy w trakcie treningu.

  • Duże opakowanie suplementu Vitargo TrecZwiększenie wydajność – to podstawowy czynnik przemawiający za uzupełnianiem glikogenu w trakcie treningu. Zazwyczaj te najcięższe ćwiczenia wykonywane są na początku treningu, bo później nie mamy na nie siły – ten problem rozwiązuje przyjęcie węglowodanów.
  • Redukcja zmęczenia psychicznego – dobrze wiecie, że ćwiczenia nie męczą tylko fizycznie, ale mają także wpływ na zmęczenie psychiczne. Węglowodany przyjmowane podczas treningu są również energią dla mózgu!
  • Nie bój się o masę ciała! – cukry przyjmowane podczas treningu (o ile są wliczone w dzienny bilans) nie sprawią, że przytyjemy.

Kiedy przyjmować węglowodany?

Jeśli zdecydujesz się na zakup suplementu zawierającego węglowodany, np. Vitargo Trec, pojawi się na pewno pytanie, kiedy w trakcie treningu przyjąć zalecaną dawkę. Warunkuje to oczywiście długość oraz intensywność treningu. Przyjmowanie węglowodanów podczas treningu jest zasadne w przypadku średniej intensywności ponad godzinnego treningu oraz co najmniej 45-minutowego treningu intensywnego.

Vitargo Trec – kupuj w MamutPRO

Szukasz sklepu z odżywkami i suplementami, który w swoim asortymencie ma tylko sprawdzone produkty? Wypróbuj MamutPro. Znajdziesz tutaj nie tylko odżywki węglowodanowe takie jak Vitargo Trec, ale także suplementy, które świetnie sprawdzą się podczas różnego typu treningów. Zachęcamy do zakupów.

Adres: ul. Ofiar Oświęcimia 4, 32-626 Jawiszowice
Telefon: +48 530 676 683
E-mail: kontakt@mamutpro.pl