Co wybrać zakłady internetowe czy stacjonarne?

Branża bukmacherska od dawna jest w Polsce bardzo popularna. Wiele osób próbuje szczęścia w postawionym kuponie, dzięki któremu ma szansę na zastrzyk dodatkowej gotówki, która w niektórych przypadkach nie jest mała. Do niedawna mieliśmy możliwość stawiania kuponów jedynie w stacjonarnych salonach danej firmy, lecz rozwój technologii pozwolił, aby móc stawiać kupony również przez wirtualnie. Rodzi to zatem pytanie, co jest lepsze, zakłady internetowe czy też stacjonarne?

Zakłady internetowe — przewagi i wady

Chcąc porównać oba rodzaje zakładów, musimy zobaczyć ich korzyści, a także ewentualne minusy. Zakłady internetowe charakteryzują się znacznie zwiększonym dostępem. Wcześniej musieliśmy udać się do konkretnego punktu, natomiast obecnie wystarczy dostęp do internetu w każdym miejscu na świecie. Pozwalają one również na oglądanie transmisji meczu na żywo, co w przypadku tradycyjnego kuponu byłoby niemożliwe. Kolejnym atutem jest także możliwość wypłaty środków natychmiast na własne konto bankowe. Minusem takich zakładów może być fakt, iż w punkcie stacjonarnym mogliśmy zapytać osoby sprzedającej o dany rodzaj zakładu, natomiast w przypadku zakładów internetowych pozostają instrukcje.

zakłady internetowe w sporcie

Gdzie można obstawiać?

Jeśli i ty planujesz znaleźć bukmachera dla siebie, warto rozejrzeć się za firmą, która działa legalnie na polskim rynku od lat. Do takich bukmacherów należy Fortuna, która od 20 lat jest jednym z liderów w tej branży. W jej ofercie można znaleźć zakłady internetowe, live, a także wiele innych.