A4Tech Bloody Blazing A60 – propozycja dla każdego gracza

W internetowych sklepach komputerowych szczególną pozycję zajmują propozycje dla graczy, jedną z nich jest A4Tech Bloody Blazing A60. Obok wydajnych podzespołów, bardzo istotne są bowiem peryferia.

A4Tech Bloody Blazing A60 powinna zainteresować każdego gracza

A4Tech Bloody Blazing A60 – parametry

Dwa bardzo istotne dla gamerów parametry myszy to czułość sensora i szybkość wysyłania danych do komputera. A4Tech Bloody Blazing A60 cechuje się czułością maksymalną na poziomie 4000 dpi. Natomiast próbkowanie można ustawić na maksimum 100 Hz. Oczywiście dostępne jest kilka wariantów ustawień, które pozwolą dopasować sprzęt do wymagań gracza. Ponadto istotny będzie czas jego reakcji. Tutaj również nie będzie problemu – 1 milisekunda zadowoli nawet najbardziej wymagających. Inną sprawą jest ergonomia urządzenia – kształt myszy powoduje że wygodnie leży w dłoni, tą kwestię jednak każdy powinien sprawdzić samodzielnie i zadecydować czy A4Tech Bloody Blazing A60 będzie mu odpowiadać. Metalowe ślizgi natomiast na pewno zapewnią komfort gry i wydłużoną żywotność.

Niezbyt wysoka cena A4Tech Bloody Blazing A60 może zachęcać do wypróbowania

Ważna jest konfiguracja

Każdy użytkownik ma swoje preferencje. Dodatkowo zmieniają się one w zależności od gatunku gry, a nawet samego tytułu. Dobra mysz pozwala na dobór prawidłowych ustawień i ich szybką zmianę. Producent tego urządzenia również zadbał o szerokie możliwości konfiguracji. A4Tech Bloody Blazing A60 reklamowana jest jako produkt dla użytkownika z wysokimi wymaganiami. Jej cena z pewnością zachęca do samodzielnego przetestowania.