Szukasz dysku twardego – sprawdź ADATA Ultimate SU800 128GB

Jeżeli stoimy przed koniecznością wyboru dysku twardego do naszego komputera, zwróćmy uwagę na technologię SSD. Produkty takie jak ADATA Ultimate SU800 128GB zapewniają prędkość odczytu lepszą niż starsze dyski talerzowe. Dzięki takim rozwiązaniom wydajność kompletowanego przez nas zestawu może wzrosnąć.

Klasyczne dyski HDD w porównaniu do ADATA Ultimate SU800 128GB cechują się słabszą wydajnością

ADATA Ultimate SU800 128GB – parametry

Producenci dokładają wszelkich starań, by zapewnić nam korzystne ceny dysków twardych, przy ich jak największej pojemności i wydajności. Nie mniej istotna jest również redukcja błędów zapisu danych. Zastosowanie wielu zaawansowanych funkcji ma na celu optymalizację prędkości, zachowanie pełnej spójności danych oraz zagwarantowanie ich bezpieczeństwa poprzez wydłużenie żywotności dysku. ADATA Ultimate SU800 128GB pozwala na zapis z prędkością 300 MB/s i odczyt z 300 MB/s. Jest to dużo lepszy wynik, niż w produktach typu HDD. Producent postarał się również, by zminimalizować zużycie energii, a także załączył dedykowane oprogramowanie.

ADATA Ultimate SU800 w wersji 128GB w opakowaniu

Dlaczego dysk SSD?

Odpowiedź jest bardzo prosta – chodzi tutaj o jak najwyższą wydajność sprzętu. Starajmy się, by używane przez nas podzespoły zostały wykonane w możliwie jak najnowszej technologii, a co za tym idzie były w stanie obsłużyć nowoczesne rozwiązania w grach i programach narzędziowych. Dzięki temu zapewnimy sobie wysoką jakość rozrywki oraz pracy. ADATA Ultimate SU800 128GB to produkt w korzystnej cenie, o godnych uwagi parametrach.