Nokia 3310 – kultowy klasyk powraca

Kto z Was nie miał tego kultowego telefonu jakim była Nokia 3310? To telefon, o którym krażą legendy, niezniszczalny, solidny, i ta bateria… Który telefon nie będzie potrzebował ładowania przez tydzień.. a nawet i dłużej? No właśnie. Gdzie te czasy, w których nie trzeba było zabierać ze sobą ładowarki. Wygląda na to, że mają szansę powrócić!

Powrót klasycznego telefonu Nokia 3310 w nowej wersji

Telefon Nokia 3310Czasy jednak się zmieniają, wypuszczenie na rynek takiego samego modelu jak kilkanaście lat temu nie miałoby wielkiego sensu. Producenci chcieli więc wetknąć nowoczesnego ducha w to małe cacko. Dlatego nowa wersja Nokii 3310 posiada kolorowy wyświetlacz, aparat 2MP, dual SIM, 16 MB pamięci i piękne kolory!

Wyglądem telefon przypomina swojego starszego kolegę, jednak jest on nieco bardziej nowoczesny – zaokraglone brzegi, ekran 2,4 cala i port Micro USB, żeby łatwiej było Ci znaleźć kabel do ładowania w domu~!

No i oczywiście, jak można by było o tym zapomnieć – telefon posiada klasyczną grę Snake, o której nie da się nie pamiętać! Producenci zadbali o jeszcze lepszą rozrywkę tym razem na kolorowym ekranie!

Telefon wytrzymuje miesiąc w spoczynku bez ładowania – a 22 godziny ciągłych rozmów! Jest dostępny w 4 kolorach: czerwony, żółty, szary i granatowy. Jest z czego wybierać!

Co na to rynek? W Wielkiej Brytanii, gdzie ruszyła przedsprzedaż, telefon rozchodzi się w mgnieniu oka. Ciekawe jak będzie wyglądała popularność telefonu na polskim rynku 😉

W Polsce telefon ma kosztować 300 zł. Premiera już 16 czerwca 2017 roku!