Nokia 3310 – powrót do technologicznych korzeni smartfona

Wiele osób w erze smartfonów narzeka na najnowsze rozwiązania. Telefon staje się coraz bardziej skomplikowanym w obsłudze urządzeniem. Rozwój techniki sprawia, że może on często zastąpić komputer. Czy ktoś jeszcze pamięta, co to jest Nokia 3310?

Nokia 3310 – solidna i łatwa w obsłudze

Nokia 3310 kilkanaście lat temu była niemal w każdym domu.
Nokia 3310 jest wspominana przez wiele osób z sentymentem. To jeden z najpopularniejszych dawniej telefonów. Niemal w każdym domu znajdowała się chociaż jedna osoba posiadająca ten model. Ten telefon posiada zwykły wyświetlacz, który nawet nie jest kolorowy. Nie posiada dotykowego ekranu, a klasyczne klawisze. Mimo to wiele osób chętnie sięga do korzeni i wybiera właśnie omawianą Nokię. Jej dużą zaletą jest łatwość w obsłudze oraz solidny sposób wykonania. Będzie idealna dla osób, które od telefonu oczekują najważniejszych funkcjonalności takich jak dzwonienie i pisanie smsów. Właśnie to takich celów idealna jest Nokia 3310.

Uszkodzenie smartfona a nokia 3310

Nokia 3310 i smartfon to telefony trafiające do różnych klientów
Dzisiaj smartfony są coraz większe i trudno zmieścić je w kieszeni. Są pełne najnowszych rozwiązań technologicznych. Niestety taki sprzęt jest również delikatny. Posiadają wielkie ekrany. Wystarczy niewielki upadek, aby uległ uszkodzeniu. Wówczas wymiana ekranu dotykowego jest związana z dużymi kosztami. Nokia 3310 jest bardzo trwałym telefonem. Nie jest jej straszny upadek. W większości przypadków nie zostanie na niej nawet zarysowanie. Jest idealny jako pierwszy telefon. Sprawdzi się również wspaniale dla osób, które cenią sobie prywatność.