Xiaomi Mi6 – mocny zawodnik na mobilnym rynku

Chcesz kupić smartfon, który dorównuje topowym modelom najpopularniejszych producentów, a jednocześnie nie chcesz przepłacać? Wybierz telefon prosto z Chin. Koniecznie rozważ model Xiaomi Mi6.

Xiaomi mi6 – nie tylko alternatywa

Wydajność telefonu Xiaomi Mi6 jest bardzo dużaWiele osób telefony marki Xiaomi traktują jako alternatywę, która pozwala kupić telefon z dobrymi podzespołami w atrakcyjnej cenie. Nie jest to jednak tylko alternatywa. Urządzenia tego producenta korzystają z najlepszych elementów znanych firm. Oznacza to, że do jego produkcji są używane najwyższej jakości części. Xiaomi Mi6 wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Został zaprojektowany tak, aby cieszyć oko. Jednak w tym cienkim i eleganckim urządzeniu kryje się potężny zawodnik rynku mobilnego.

Czym jeszcze wyróżnia się Xiaomi mi6?

Posiada on aż dwa aparaty, które umożliwiają tworzenie wyjątkowych zdjęć. Nowością jest rzadko spotykany w telefonach zoom optyczny. Płynność działania zapewni z kolei 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 835, który w połączeniu z procesorem graficznym Adreno 540 radzi sobie świetnie nawet z grami 3D. Tak silne podzespoły są zasilane z pojemnej baterii 3350mAh. To urządzenie posiada aż 6GB RAM. Wiele osób w tym momencie pewnie stwierdzi, że ich komputer posiada mniej. Na pokładzie Xiaomi Mi6 znalazł się Android 7.1 Nougat. W omawianym modelu wykorzystane zostały topowe rozwiązania. To urządzenie będzie Ci z pewnością służyć przez długi czas. Dodatkowo jego atutem jest cena, która znacznie odbiega od podobnych urządzeń najpopularniejszych na rynku producentów.