Aktywne przejścia dla pieszych – Czym się charakteryzują?

Niestety Polska jest najmniej bezpiecznym krajem w kwestii pieszych w Europie. W naszym kraju odnotowuje się największą liczbę poszkodowanych z udziałem pieszych. Dużym problemem są tutaj niedostatecznie dobrze oznakowane przejścia dla pieszych, co zaburza widoczność kierowcom i opóźnia ich reakcję. Rozwiązaniem na ten problem mogą być aktywne przejścia dla pieszych oferowane przez naszą firmę.

Co warto wiedzieć o aktywnych przejściach dla pieszych?

Aktywne przejścia dla pieszych to innowacyjne urządzenie, które zmusza do szczególnej uwagi kierowców, tym samym zapewniające większy poziom bezpieczeństwa niż zwykłe przejścia. Wyróżniają się nowoczesnym asymetrycznym rozsyle świateł, co przekłada się na zwiększoną widoczność pieszych nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Przygotowany przez nas system ostrzegawczy jest już widoczny nawet z odległości 200 m. Zapewniamy, że nasz projekt przeszedł najbardziej zaawansowane testy w kwestii bezpieczeństwa na drogach.

Co zawiera zestaw Smartpole Crossing?

Nasz system ostrzegania aktywnych przejść dla pieszych zawiera nowoczesną oprawę oświetleniową LED z asymetrycznym rozsyłem światła, który skutecznie podświetla sylwetkę osób przechodzących przez jezdnię. Zawiera, również czujniki ruchu, które automatycznie włączają system ostrzegawczy, gdy pieszy zbliża się do przejścia. Kolejne wyposażenie to dwa słupy kompozytowe, podświetlany znak drogowy, sygnalizacja świetlna oraz głośnik emitujący komunikat. Po więcej informacji na temat tego innowacyjnego produkty zapraszamy na naszą stronę!