Ekran projekcyjny 150 cali – przenieś prezentacje na wyższy poziom

Oglądanie filmów w domu, konferencje w firmie lub wykłady na uczelni – ekran projekcyjny 150 cali sprawdzi się praktycznie wszędzie. Wysoka jakość obrazu to przede wszystkim dobry projektor, ale odpowiedni ekran ma również duży wpływ na odbiór wyświetlanej treści.

Ekran projekcyjny 150 cali z oferty E-Trade.

Ekran projekcyjny 150 cali – do sali konferencyjnej

Produkt ten to rozwiązanie przydatne zwłaszcza w większych salach konferencyjnych. Praktycznie każde duże spotkanie biznesowe wymaga odpowiedniej prezentacji treści w formie slajdów, obrazów lub filmów. Warto zadbać o ich jakość, gdyż wpływa ona na odbiór całej prelekcji. Przykładowo – ekran projekcyjny 150 cali ze sklepu E-Trade wyposażony jest w technologię matt white. Dzięki temu jest w stanie zapewnić wysoką jakość obrazu, również w rozdzielczości High Definition. Czarna ramka wokół ekranu projekcyjnego o rozmiarze 150 cali podnosi kontrast i poprawia wrażenia wizualne. Produkt można zamontować pod sufitem lub na ścianie. Sterowany jest elektrycznie, przy pomocy załączonego pilota.

Ekran projekcyjny 150 cali można zamontować pod sufitem.

Gdzie znajdę taki ekran?

Opisywany ekran projekcyjny 150 cali dostępny jest we wcześniej wspomnianym sklepie pod linkiem: https://e-trade.com.pl/pl/ekrany-projekcyjne-elektryczne/3163-ekran-projekcyjny-150-cali-300×220-cm-elektryczny-ramka.html. Znaleźć tam można również szczegółową specyfikację produktu. W zestawie otrzymujemy ekran, silnik oraz system sterowania z pilotem. Na towar udzielana jest roczna gwarancja.