Producent automatyki budynkowej – Unicard SA

Rozwój technologiczny cały czas idzie do przodu, nie inaczej jest w kwestii branży automatyki. Dzisiejsze projektowanie budynków to nie tylko sama konstrukcja, ale również zaawansowane systemy i nowoczesne rozwiązania. Automatyka budynkowa podnosi poziom bezpieczeństwa budynku, zwiększa jego funkcjonalność oraz znacznie usprawnia proces obsługi klienta. Unicard producent automatyki budynkowej, który jest liderem na rynku tego typu rozwiązań.

Czym wyróżnia się ten producent automatyki budynkowej?

Unicard SA to firma, która powstała w 1992 roku. Oprócz tego, że jest to producent automatyki budynkowej, również oferuje rozwiązania z zakresu systemu identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, zabezpieczeń czy kontroli dostępu. To co wyróżnia Unicard to na pewno wysoka jakość oferowanych produktów oraz dbałość o najmniejsze szczegóły, co przykłada się na zaufanie i pozytywne opinie klientów. Warto, również zaznaczyć, że firma zatrudnia ponad 100 wykfalifikowanych pracowników. Otrzymała wiele nagród, świadczących o wysokiej jakości oferowanych usług m. in. Retail Evolution Award 2015.

Oferta firmy Unicard

W ofercie producenta automatyki budynkowej i innych nowoczesnych rozwiązań znajdziemy sprzęt oraz oprogramowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, usługi konsultingowe, wsparcie techniczne, serwis, doradztwo. Najpopularniejszymi produktami firmy Unicard są systemy kontroli dostępu, parkingowe, rejestracji czasu pracy, kartowe.