Tefal Ingenio – recencja i nowe funkcjonalności

Tefal Ingenio – recencja i nowe funkcjonalności

Linia Ingenio firmy Tefal jest wszechstronnym podejściem do naczyń wszelkiego typu np. naczyń przeznaczonych do różnych kuchenek gazowych, piekarników, lodówek lub zamrażarek w celu przechowywania, a nie tylko gotowania. Naczynia wyprodukowane przez firmę tefal przeznaczone są do mycia w zmywarkach oraz oszczędzają miejsce w kuchni. Naczynia Tefal Ingenio posiadają odłączany uchwyt do oszczędzania miejsca w kuchennych szafkach, dodatkowe pokrywki szklane i plastikowe pokrowce służą do przechowywania żywności, a także konstrukcje budowlane Tefal i powierzchnie nieprzylepne pomagają w codziennym gotowaniu lub smażeniu.

Linia Tefal jest dostępna zarówno w przypadku indukcji, jak i regularnych powierzchni do gotowania – linia Enamel nadaje się do większości powierzchni do gotowania, z wyjątkiem indukcji, a linia Tefal Ingenio jest odpowiednia do płytek indukcyjnych i wszystkich innych powierzchni do gotowania.

Wady i plusy linii tefal Ingenio

Tefal IngenioPlusy: zdejmowany uchwyt oszczędza przestrzeń i oferuje wszechstronne zastosowanie w piecach, stołach, lodówce i zmywarce. Technologia Red Spot wskazuje optymalną temperaturę gotowania. Cena około 220 zł za zestaw 5 sztuk Ingenio Enamel i jest to przystępna kwota za zestaw naczyń do gotowania, który będzie trwać latami bez rdzy oraz innych wad.

Wady: Zestaw Ingenio Enamel jest kompatybilny ze wszystkimi blatami kuchennymi, z wyjątkiem indukcji. Kuchenki indukcyjne są dostępne w nieco droższej linii Ingenio Induction. Linia indukcyjna Ingenio zawiera również rozłączne uchwyty i podobne elementy konstrukcyjne.

Podsumowanie: jakość Tefal to wszechstronność i oszczędność miejsca. Jest połączona w komplecie z Ingenio Enamel. Klienci poszukujący naczyń indukcyjnych muszą wziąć pod uwagę linię Indukcji Ingenio.