Czym jest Nexus 2000?

Jeżeli potrzebujesz dobrej sieci internetowej dla swojej firmy, to producent Cisco przygotował dla ciebie specjalne rozwiązanie. Jest nim sprzęt Nexus 2000. Służy on do prostej i intuicyjnej rozbudowy firmowej sieci internetowej. Jest to seria switchy, dzięki którym ich użytkownicy mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.

Jak działa Nexus 2000 od firmy Cisco?

Switche Nexus 2000 są urządzeniami służącymi do rozbudowywanie sieci. Ich wybór jest duży i zależy wyłącznie od osobistych potrzeb użytkownika. Jednym z przykładów takich urządzeń jest model N2K-C2232TM-E-10GE, który przeznaczony jest do użytkowania głównie przez małe i średnie firmy. Jest on wyposażony w różnego rodzaju porty, które odpowiadają potrzebom właśnie takiej wielkości przedsiębiorstw. Za to model N2K-C2232TM-E-10GE przeznaczony jest dla użytkowników o większych potrzebach, przez co posiada on więcej portów.

Nexus 2000

Zalety tego urządzenia

Najważniejszą zaletą cechującą Nexus 2000 jest łatwość użytkowania. Rozwijanie sieci z tym urządzeniem jest niezwykle proste oraz odpowiada na bardzo konkretne indywidualne potrzeby. Wdrażanie poszczególnych wariantów do istniejącej już sieci jest z nim bardzo sprawne i intuicyjne. Dodatkowo urządzenia te są stworzone z niezwykle wytrzymałych materiałów, przez co zapewniają wysoką jakość. Sprzęt ten zakupić można w sklepie Comel, który przeprowadza dokładną selekcję swoich produktów, dzięki czemu można bez obaw zaufać temu przętowi.