Cysterny do transportu płynnej żywności

Firma Stando dysponuje liczną flotą cysterny do transportu żywności. To nowoczesne i wyspecjalizowane urządzenia, które sprostają każdemu zadaniu. Są to pojazdy takich marek, jak Volvo, Scania, Renaut czy DAF. Prowadzone przez doświadczonych kierowców, a wszystko po to, aby nasi klienci otrzymywali zamówiony towar na czas. W tym celu w każdy kierowca posiada smartfon z monitoringiem GPS, który sprzężony jest z naszym systemem logistycznym. Jesteśmy dzięki temu w stanie na bieżąco raportować ich położenie i prognozowany czas dostawy.

Cysterny w posiadaniu firmy Stando

Cysterny będące na wyposażeniu naszej firmy są ekologiczne.Nasze cysterny są zróżnicowane pod kilkoma względami. Jednym z nich jest podział zbiornika na jedną, dwie lub trzy komory. Zależnie od zamówienia dostosowujemy wysyłany pojazd, aby zoptymalizować koszty. Trzykomorowa cysterna umożliwia bowiem przewóz jednym samochodem trzech różnych substancji bez obawy ich wymieszania. W takim zestawie każda komora dysponuje osobnym kolektorem i systemem rozładunku. .

Specyfika naszej działalności

Dużo się mówi o zagrożeniach dla środowiska, jakie generuje nowoczesny przemysł. Jest to szczególnie drażliwe w przypadku przemysłu spożywczego. Nasza firma chce więc wyznaczać jak najwyższe standardy w ten dziedzinie. Cysterny, których używamy w naszej flocie spełniają normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Są to najbardziej restrykcyjne normy w tej materii, ustanowione przez Unię Europejską.