Basis Sauer 202 Medium – Baza montażowa do broni palnej

Basis Sauer 202 Medium

Aby móc zamontować optykę do broni, w szczególności długiej będziemy potrzebowali bazy montażowej. Świetnym wyborem będzie produkt Basis Sauer 202 Medium. Jest to system, który będzie kompatybilny z każdą bronią. Został zaprojektowany z zerową tolerancją. Dzięki tej bazie montażowej będziemy mieli możliwość korzystania z kilku rodzajów optyki(lunet, kolimatorów).

Dlaczego warto zdecydować się na montaże Basis Sauer 202 Medium?

Korzystając z Basis Sauer 202 Medium szyna zawsze jest zablokowana. Jest to warunek niezbędny do 100% powtarzalności strzałów, podczas przekładania optyki z broni na broń. Mamy możliwość ustawienia regulacji wertykalnej oraz horyzontalnej. Dzięki temu luneta może być używana na kilku sztukach broni bez jakichkolwiek zmian siatki celowniczej.

Zalety korzystania z tego systemu montażowego

Jest intuicyjny w obsłudze,
W 100% niezawodny,
Kompatybilny z wieloma rodzajami broni,
Przystosowany do wszystkich kalibrów myśliwskich,
W atrakcyjnej cenie,
Najwyższej jakości.
System montażowy jest unikatowy, pozwalana na przystrzelenie lunety za pomocą regulacji montażu. Regulacja jest możliwa w pionie jak i poziomie. Możemy bez problemu korzystać z jednej lub dwóch ilości sztuk. Baza montażowa Basis Sauer 202 Medium cechuje się niezwykłą wszechstronnością. Więcej informacji dowiesz się ze strony Knieja.