MeoRange 10×42 HD-AB

Zanim nastąpi polowanie, łowca musi się do niego odpowiednio przygotować, co z pewnością zajmuje trochę czasu. Niezbędne przed polowaniem jest odpowiednie zaznajomienie się z terenem, czy też uprzednia obserwacja zwierzyny, dzięki której możemy poznać miejsce ich przebywania, liczebność i inne informacje, które mogą okazać się bezcenne w trakcie polowania. Aby jednak móc takie obserwacje wykonywać skutecznie, potrzebujemy do tego niezbędnych narzędzi, które umożliwią nam dokonywanie tego z odpowiedniej odległości. Do takich narzędzi należy m.in. MeoRange 10×42 HD-AB.

Właściwości lornetki

Lornetka ta profesjonalne urządzenie, wykorzystywane przez najlepszych myśliwych. MeoRange 10×42 HD-AB wyposażony został w wiele różnych funkcji czy też akcesoriów, które mają za zadanie w jak największym stopniu ułatwić obserwacje. Lornetka ta posiada dalmierz, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić dystans od dzielącego nas celu w zakresie od 10 do nawet 1500m, dzięki wykorzystaniu wiązki podczerwieni. Specjalistyczne soczewki MeoLux z nowymi powłokami gwarantują transmisję światła na poziomie 95%, dzięki czemu nasze oczy nie męczą się nawet podczas bardzo długich obserwacji.

meorange 10x42 hd-ab

MeoRange 10×42 HD-AB – gdzie znaleźć?

Jeśli planujesz zakup lornetki, która zagwarantuje ci wiele wartościowych funkcji, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Knieja. Jest to jeden ze specjalistów z branży myśliwskiej posiadający w swoim sklepie produkty najlepszych marek, w tym urządzenie MeoRange 10×42 HD-AB.