Bloody TL80 z metalowymi ślizgaczami!

Bloody TL80 to marka produktów stworzonych dla graczy. Wyróżnia się tym, że stosowane są w niej innowacyjne rozwiązania. Do tego stosowany jest również ciekawy design, który wyróżnia się na pierwszy rzut oka. Technologia sprawia, że wygodnie można jej używać. Do tego została wykonana w sposób innowacyjny i wysokojakościowy.

Bloody TL80 na USB


Bloody TL80 to niejedyny produkt dostępny w sklepie Emavo. Oprócz nich są również dostępne inne produkty opierające się na innowacyjnych rozwiązaniach. Wśród nich są np. inne akcesoria komputerowe dla graczy.

Inne produkty dla gamerów!

Oferta jest naprawdę bogata! Myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe i inne podkładki! Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki w Emavo razem z myszką Bloody TL80.

Jeśli szukasz produktu, który gwarantuje niezawodne działanie, to ta myszka jest dla ciebie. Nie wyłączy się nagle, nie zacznie się zacinać tylko będzie działać elegancko przez cały czas gry. Jeśli ten produkt ci się spodobał, być może zainteresują cię również głośniki komputerowe, które również są dostępne w sklepie Emavo.


Producentem tej myszy jest A4TECH, który świetnie się sprawdza! Profilowanie myszy przeznaczone jest dla osób praworęcznych, co ułatwia jej użytkowanie. Posiada technologię Light Strike a jej maksymalna rozdzielczość to 8200 DPI. Żywotność to około 20 miliony klików, co daje możliwość długiego grania z radością! Wykończenie powierzchni jest w macie i w gumie.