Browning Maral – Sztucer myśliwski

Poszukujesz wysokiej jakości broni na polowania? Doskonałą opcją jest Browning Maral. Jest to sztucer myśliwski, który sprawdzi się nawet w najgorszych i najtrudniejszych warunkach. W sklepach macie dostępne różne opcje tej broni m. in. 30-06 – lufa: 51cm, poj. magazynka: 10+1, 308Win – lufa: 51cm, poj. magazynka: 9+1, 9.3×62 – lufa: 56cm, poj. magazynka: 3+1.

Wygodna stopka na końcu kolby w broni Browning Maral

Browning Maral posiada wymienne stopki, które redukują odrzut podczas strzału. W zależności od potrzeb strzelec może wymienić stopkę kolby. Broń została wyposażona w taki system jak System Hand Cocking. Jest to zamek ryglowy gwarantujący bezpieczeństwo. System jest bardzo prosty w obsłudze, jednym ruchem możemy zabezpieczyć i odbezpieczyć broń bez traceniu celu z celownika.

Dodatkowe istotne informacje dotyczące broni

Sztucer Browning Maral posiada specjalnie zaprojektowane rozwiązanie, polegające na chowaniu całego ruchu zamka w baskilę. Jest to zupełnie nowy poziom ergonomii. Dzięki temu oko nie jest odrywane od celu w czasie przeładowania broni. Znacząco zwiększa to szanse na trafienie przy kolejnym strzale. Wyjmowany magazynek ma pojemność na 4,5 lub 10 pocisków. Po więcej informacji zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej strony Knieja.