Jak przebiega lifting twarzy Lublin i jakie są po nim efekty?

Wraz z pojawieniem się pierwszych oznak starzenia się wiele osób desperacko próbuje je ukryć lub szuka sposobu na pozbycie się ich. W Internecie znajdzie się cała masa porad, które często są dość inwazyjne, jak np. specjalne operacje. Nie jest to jednak jednym sposób na pozbycie się widocznych oznak starzenia się, w tym wpisie opiszemy Wam dokładnie, na czym polega lifting twarzy Lublin.

lifting twarzy Lublin

Na czym polega i jak przebiega zabieg liftingu?

Nie każdy lifting twarzy wiąże się z koniecznością użycia skalpela. Ten lifting twarzy Lublin, umożliwia odzyskanie naturalnej sprężystości skóry bez konieczności wykonywania inwazyjnej procedury. Do jego wykonania wykorzystywane jest narzędzie, które zostało oparte o technologie HIFU. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż wykosztuje fale ultradźwiękowe. Uwolnione fale przenikają przez aż trzy warstwy skóry i stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Poprawiają tym samym ogólny wygląd skóry. Po zabiegu na skórze nie zostają żadne widoczne ślady.

lifting twarzy Lublin

Efekty – lifting twarzy Lublin

Najbardziej chwalonym oraz pożądanym efektem zabiegu jest widoczne ujędrnienie skóry na twarzy. Prawidłowo przeprowadzony zabieg znacząco zwiększa napięcie w okolicach oczu, gdzie znajduje się niezwykle delikatna skóra. Po zabiegu spowolniony zostaje również proces starzenia się skóry. Widoczne przed zabiegiem zmarszczki zostają wygładzone. Lifting twarzy Lublin pomaga również zredukować wielkość tzw. drugiego podbródka oraz nadaje blasku skórze.