Jakie wybrać szkło hartowane do telefonu?

Telefon to dość drogocenny przedmiot nie tylko ze względu materialnych, ale również przechowujemy na nim ważne dla nas dane. Bardzo ważne, aby odpowiednio go zabezpieczyć. Powinniśmy zadbać o ekran jak i całą obudową. Zatem jakie wybrać szkło hartowane do telefonu? Na rynku panuje obszerny wybór, na co najlepiej się zdecydować? W tym artykule postaramy się Państwu doradzić.

Dlaczego szkło hartowane do telefonu jest najczęściej wybierane?

W sklepach znajdziemy, ochronę naszego ekranu pod różnymi postaciami elastycznych folii ochronnych czy innych tworzyw. I tak od kilku lat największą popularnością cieszy się szkło hartowane ze względu na bardzo wysoką odporność. Jego twardość wynosi 9H. Jest odporne na wszelkie upadki jak i również zarysowania. Warto zaznaczyć, że wytrzymałość szkła hartowanego w dużym stopniu zależy od sposobu jego wykonania oraz grubości. Jakie wybrać szkło hartowane do telefonu, aby całkowicie ochronić cały wyświetlacz? Najlepszym wyborem będą szkła w technologii 9D, które pokryją cały ekran, aż po krawędzie naszego telefonu.

Jakiej ceny możemy się spodziewać odnoście szkła hartowanego na telefon?

W sklepach znajdziemy szeroki zakres tego produktu o bardzo zróżnicowanych cenach. Są szkła hartowane w granicach 5-20 zł, jest to tańsza opcja, która cechuje się dużo gorszą jakością. Znajdziemy, również szkła hartowane za ponad 50 zł. Wszystko zależy od modelu telefonu, wytrzymałości szkła czy sposobie w użytkowaniu.