Keyence – wysokiej jakości automatyka już w Polsce

Jeśli chodzi o automatykę, to Polska bardzo się rozwija i dostępne są u nas produkty znanych na całym świecie producentów. Zdecydowanie należy do nich Keyence. Co to za firma?

Co warto wiedzieć o firmie Keyence?

Keyence to znana na całym świecie firma, która opracowuje i produkuje czujniki automatyki, systemy wizyjne, czytniki kodów kreskowych, znaczniki laserowe, przyrządy pomiarowe i mikroskopy cyfrowe. Została założona w Japonii, a dokładnie w leżącej w regionie Kansai Osace. Co ciekawe, zdecydowanie jest producentem, jednak specjalizuje się wyłącznie w planowaniu i rozwoju produktów i nie wytwarza produktów końcowych. Ich produkty są wytwarzane w wykwalifikowanych firmach produkcyjnych kontraktowych. Asortyment produktów Keyence jest częścią procesów produkcyjnych i badawczych w różnych gałęziach przemysłu, w tym w elektronice, półprzewodnikach, motoryzacji, żywności i opakowaniach, biotechnologii i przemyśle farmaceutycznym.

keyence

Oficjalny dystrybutor w Polsce?

Jeśli chodzi o automatykę tej firmy to jest ona dostępna także w Polsce. Mamy bowiem jej oficjalnego dystrybutora. Oferują oni wysokiej jakości produkty, których użycie zdecydowanie należy rozważyć, jeśli szukasz ciekawych rozwiązań dla automatyki w Twoim przedsiębiorstwie.